Volgende week
Datum Blauw WitBW Locatie Tegenstander Aanv. Scheidsrechter Betreft
Vr 20 Apr BW Z2 Uit SV Twello 6 19:30 A. (André) Groot Hulze Comp.
Vr 20 Apr BW 35+1 Uit Excelsior '31 35+2 19:50 Comp.
Vr 20 Apr BW 35+1 Thuis SVZW 35+2 20:10 Comp.
Vr 20 Apr BW 35+1 Uit Holten 35+1 20:30 Comp.
Vr 20 Apr BW 35+1 Thuis Enter Vooruit 35+1 20:50 Comp.
Vr 20 Apr BW 35+2 Uit SVZW 35+1 19:30 Comp.
Vr 20 Apr BW 35+2 Thuis Oranje Nassau 35+3 20:00 Comp.
Vr 20 Apr BW 35+2 Uit Excelsior '31 35+1 20:30 Comp.
Vr 20 Apr BW VR25+1 Uit Enter Vooruit VR25+1 20:00 Welink, H. (Henk) Comp.
Za 21 Apr BW 1 Uit SVI 1 14:30 P.G.M. (Peter) Hulsmeijers Comp.
Za 21 Apr BW 2 Uit AZSV 5 14:45 Lochem, J.H. (Arjan) van Comp.
Za 21 Apr BW 4 Thuis BZSV de Blauwwitters 4 14:30 Wijnberg, J.T.M. (Jan) Comp.
Za 21 Apr BW 5 Uit Haaksbergen 4 14:30 Comp.
Za 21 Apr BW JO19-1 Uit Helios JO19-2 12:30 Comp.
Za 21 Apr BW JO17-1 Thuis Hulzense Boys JO17-2 12:45 Aanstoot, G.H. (Gerrit) Comp.
Za 21 Apr BW JO17-2 Uit Holten JO17-2 14:30 Piek, H.W. (Erwin) Comp.
Za 21 Apr BW JO15-1 Uit Holten JO15-1 13:00 Meester, N. (Nick) Comp.
Za 21 Apr BW JO15-2 Uit Enter Vooruit JO15-2 09:00 Comp.
Za 21 Apr BW JO13-1 Thuis Wilhelminaschool JO13-1G 09:15 Walgien, J.O.L. (Lars) Comp.
Za 21 Apr BW JO13-2 Thuis FC Zutphen JO13-6 11:00 Aanstoot, E.A. (Erik) Comp.
Za 21 Apr BW JO11-1 Thuis v.v. Hellendoorn JO11-2 10:30 Teeselink, E.P. (Peter) Comp.
Za 21 Apr BW JO11-2G Thuis v.v. Hellendoorn JO11-5 09:30 Molen, R.V. (Rudolf) van der Comp.
Za 21 Apr BW JO11-3G Uit Sallandia JO11-3 09:00 Comp.
Za 21 Apr BW JO9-1G Uit v.v. Twenthe JO9-2 10:00 Comp.
Za 21 Apr BW JO8-1G Thuis Schalkhaar JO8-3 09:30 Kouwen, S.F. (Solange) Comp.
Za 21 Apr BW JO8-2G Thuis NEO JO8-3 10:30 Slijkhuis, M.H. (Marc) Comp.
Za 21 Apr BW VR1 Thuis Oene VR1 10:45 Nijhof, M.G. (Marcel) Comp.
Za 21 Apr BW VR2 Thuis Achilles '12 VR1 12:45 Lubbersen-Wegstapel, H. (Hanny) Comp.
Za 21 Apr BW MO17-1 Uit Sportclub Deventer MO17-1 15:00 Comp.
Za 21 Apr BW MO15-1 Uit Voorwaarts T MO15-1 12:45 Bruns, T.H.M. (Tom) Comp.
Za 21 Apr BW MO13-1 Uit Rohda Raalte MO13-1 10:00 Comp.
Za 21 Apr BW MO11-1 Uit Sportclub Deventer MO11-1 09:45 Comp.
Di 24 Apr BW 2 Thuis Wilhelminaschool 2 20:00 Beltman, H.J. (Jan) Comp.
Wo 25 Apr BW 3 Thuis Markelo 2 20:00 Tije, B. (Bastiaan) ten Comp.
Wo 25 Apr BW JO19-1 Uit Rohda Raalte JO19-3 19:00 Comp.
Wo 25 Apr BW JO11-1 Thuis Schalkhaar JO11-3 19:00 Comp.
Wo 25 Apr BW MO11-1 Uit Excelsior '31 MO11-1 18:30 Comp.

Volgende week