Oonz’n Hook sponsort vrijwilligers jongste jeugd!

Een deel van de trouwste bezoekers van ons sportpark, de leden van “Oonz’n Hook”, wilden graag laten blijken dat zij achter onze jongste jeugd staan en het werk van de vrijwilligers die hierbij betrokken zijn zeer waarderen!

Zij besloten hierop een aantal boekjes (Allemaal uitblinkers) van de KNVB aan te schaffen en deze aan te bieden aan de trainers en leiders van de pupillenteams. Een uiterst handig hulpmiddel boordevol tips om onze jeugdspelers nog beter het spelletje bij te kunnen brengen.

Inmiddels is de attentie uitgedeeld en dankbaar ontvangen door trainers en leiders. Men was zeker blij met het aangebodene, maar nog meer met de waardering welke men proefde!

Een mooi gebaar wat nog eens aangeeft dat we als een man staan voor onze vereniging.

Oonz’n Hook bedankt, een top-actie!

herman gertjan

Meer van Berichten Terug naar overzicht

Sportsads