Blauw Wit ‘66 verlengt contract met hoofdtrainer vrouwen 1 Johan Nieuwenhuis

De TC en het bestuur van Blauw Wit ’66 zijn zeer verheugd dat Johan Nieuwenhuis ook volgend seizoen de hoofdtrainer is van onze Dames 1 selectie, Zeker door de goede resultaten in het nog lopende seizoen, zijn begeleiding en niet geheel onbelangrijk ook de speelsters er van overtuigd dat hij de juiste hoofdtrainer is voor onze vereniging,

De afgelopen jaren heeft het vrouwenvoetbal binnen blauw wit een enorme groeispurt doorgemaakt. Niet alleen op de velden weten de vrouwen hun mannetje te staan maar ook achter de schermen professionaliseert Blauw Wit zich. Bijvoorbeeld met de komst gediplomeerde trainers zoals Johan. Johan Nieuwenhuis afkomstig uit Zutphen is een trainer met jarenlange ervaring als trainer van vrouwenteams.

Op dit moment staan onze vrouwen 1  5e in de derde klasse H met nog steeds uitzicht op een 3e/4e plaats. Mede door goede resultaten en een prettige werk / voetbal sfeer zijn wij blij dat Johan komend seizoen weer hoofdtrainer van ons dames team is, en hopen binnen onze vereniging het dames voetbal naar een hoger plan te brengen.

Wij wensen Johan namens bestuur en TC dan ook heel veel succes!

VerlengingJN2019B

Meer van Blauw Wit VR1 Terug naar overzicht

Sportsads